29 ביולי 2021
איתור ברור מסבירים: היתרונות בהזמנת מומחה לאיתור נזילות בעזרת מצלמה טרמית

איתור ברור מסבירים: היתרונות בהזמנת מומחה לאיתור נזילות בעזרת מצלמה טרמית

כחלק מעבודות השיפוצים השונות ישנן גם את עבודות האינסטלציה. איתור נזילות הנו חלק חשוב מעבודות האינסטלציה ומצלמה טרמית הנה מצלמה המיועדת לאיתור נזילות אלו. המצלמות הללו הן נוחות ומגיעות עם איש המקצוע לכל מקום והן מאתרות את הנזילות במבנה הבית בצורה היעילה ביותר. אז מהי בעצם האינסטלציה? כיצד עובדת המצלמה הטרמית ומה הן היתרונות שלה? 

מהי אינסטלציה? 

אינסטלציה היא מערכת הצינורות המותקנת במבנה הבית. מדובר במערכת שמתחברת מהבית אל תוך הצנרת העירונית ולכן מדובר בקישור ישיר לצינורות המים ולביוב. המערכת הנה מערכת חיונית וללא האינסטלציה דברים הנראים לנו בסיסיים כגון מקלחת שירותים ומים שזורמים מן ברז לא יהיו אפשריים יותר. בעת בחירת האינסטלטור צריך לבחור באיש מקצוע איכותי שיודע לבצע את העבודות הנכונות בצורה אמינה, יעילה ומקצועית. 

כיצד ניתן לזהות אינסטלטור מקצועי? 

אינסטלטור מקצועי ומיומן תמיד ישתמש בציוד הטוב ביותר והנכון ביותר בהתאם לתיאור התקלה. לדוגמא הוא מעוניין לבצע איתור של נזילות הוא ישתמש במצלמה טרמית ובציוד האינפרה אדום המתקדם ביותר. אינסטלטור מקצועי לא יבצע פתיחה של סתימות קטנות ושטחיות ללא בדיקה מעמיקה לגורם וישקיע בכל דבר שיבצע גם בעת התקנת דברים בסיסיים וקטנים כמו הברזים לדוגמא והאסלות. איש מקצוע איכותי יעדכן את הלקוח בכל דבר שהוא עושה ויסביר לו כיצד ניתן בעתיד למנוע תקלות מסוג זה. 

אז איך מתבצע איתור נזילות בעזרת מצלמה טרמית? 

המצלמה הטרמית הנה המכשיר הטוב ביותר כיום בשוק לביצוע איתור נזילות. היא ניידת, היא נוחה לנשיאה ומעידה על מקצועיות וחוסר פשרה בכל הקשור לציוד של איש המקצוע שהזמנתם. המצלמה הטרמית מסוגלת לבצע איתור של הנזילות בעזרת קריאה של הפרשי הטמפרטורות באזור המבנה ויכולה לשמש בכל סוג מבנה ולכן אפילו מתאימה למרכזי קניות גדולים או לבנייני משרדים. המצלמה התרמית אינה הכלי הטכנולוגי היחיד שמשתמשים בו לאיתור הנזילות. ניתן להשתמש בגלאי שמע מיוחדים המוצאים את מקור הנזילה ואפילו ישנם גלאים רבים המיוחדים לצינורות מתכת ופלסטיק. 

שימוש במכשירים טכנולוגיים מצד אנשי מקצוע מהווה סימן למקצועיותו של איש המקצוע. שימוש במכשירים כגון מצלמות טרמיות לאיתור הנזילות מגלים פעמים רבות על בעיות אחרות שיש לבצע בבית. איש מקצוע איכותי ואמין תמיד יעדכן את הלקוח על כל צעד, יעזור לו במניעת הבעיות העתידיות ויסביר בדיוק מה הוא מבצע ועל מה הוא גובה את שכר הטרחה שלו. עבודות אינסטלציה הנן עבודות חשובות בבית והן הולכות יד ביד עם עבודות השיפוצים, בכדי לחסוך בעתיד כמה שיותר מומלץ לבקש מאיש המקצוע לעשות סריקה קצרה לפחות לתקלות ולתקריות אף עתידיות שעלולות לקרות. היתרונות הרבים שיש לשימוש במצלמה התרמית יכולים לחסוך לכם בעתיד הרבה מאוד כסף.